Zábava pro děti i dospělé

Plno zábavy pro děti

Každý ročník se snažíme připravit tak, aby se na srazu líbilo i těm nejmenším návštěvníkům. Proto na srazech míváme dětská autíčka, na kterých se mohou děti svést. Tuto atrakci ocení nejen děti, ale i tatínkové, kteří mohou auto řídit prostřednictvím dálkového ovládání. Děti se mohou vozit také na koních, kteří symbolizují koně v motorech silných automobilů. Dále máme připravený dětský vláček, skákací hrad, malování na obličej a mnoho soutěží s možností vyhrát zajímavé ceny.

Zábava pro dospělé

Kromě krásných aut je velmi populární dům Jack Daniel’s o rozloze 20 x 20 m, který nabízí příjemné posezení, fotbálek a bar s příjemnou obsluhou a množstvím alkoholu Jack Daniel’s za skvělou cenu. Velkým trhákem je také tombola, ve které jsou ceny v hodnotě až 150.000 Kč a která slibuje výhru téměř každému, kdo si tombolenky koupí. Zájemci se mohou také proletět vrtulníkem. Na srazech nechybí ani soutěže o pěkné ceny a celodenní a večerní zábavný program.

Skvělí účinkující

Již od samého začátku, tedy od roku 2009, moderuje naše srazy specialista na americké automobily a veterány Ivo Kunetek. Iva při moderování doprovázel například Ruda z Ostravy, Marcela Škábová a na posledním ročníku Petr Rychlý. O zábavu se nestarají pouze moderátoři, ale také kapely. Doposud na našich srazech účinkovali kapely Doctor P.P., Maxim Turbulenc, Morčata na útěku, Eva a Vašek, Tři promile, Stanley’s Dixie Street Band, The Cell, Drops, ZZ Top revival a další.

Hodnocení automobilů

Samozřejmě myslíme i na ty, kteří se přijedou pochlubit se svým plechovým mazlíčkem. Bez Vás, kteří přivezete každý rok své automobily, by nemohl sraz být, proto hodnotíme auta v mnoha kategoriích a pro ty nejlepší jsou připraveny ceny. Veškeré kategorie a další informace k hodnocení aut jsou uvedeny níže.

Mnoho jídla a suvenýrů

Kromě skvělého programu se můžete těšit na velké množství stánků s jídlem a pitím. Čepujeme Budweiser Budvar, v nabídce je mnoho druhů dalších alkoholických i nealkoholických nápojů a rozmanitá nabídka slaných i sladkých, teplých i studených jídel. V areálu se nachází také stánek se stylovými suvenýry.

Charitativní aukce

Součástí programu je také charitativní aukce. Draží se obrázky aut, které namaloval Miroslav Konderla, jeden z klientů Centra sociální pomoci Třinec. Vyvolávací cena pro všechny dražené obrázky je 200 Kč. Mimo samotnou dražbu je možnost Centrum podpořit dobrovolným příspěvkem, který bude přičten k vydražené částce. Tyto příspěvky nad rámec aukce se vybírají v Infostánku v průběhu akce.

VÝTĚŽEK Z DRAŽBY JE VĚNOVÁN ORGANIZACI „CENTRUM SOCIÁLNÍ POMOCI TŘINEC“.

Ubytování na srazu
Obecné informace
Mince a samolepky

Vaše jméno

příjmení

email

telefon

Váš dotaz

Kolik je osm mínus tři?

Napište nám
© 2016 - 2024 www.gt40-srazmustangu.cz
created by