Výsledky soutěží

SOUTĚŽE A HODNOCENÍ AUT

KATEGORIE I.

Nejvzdálenější účastník
1. Josef Zeman - Zruč-Senec Ford Mustang Conventible r.v. 2014

Speciální cena
1. Oldsmobile Tornado r.v. 1978
2. Mercedes 280 SE r.v. 1966
3. Lotus Europa 1972
4. Saab 99 Turbo r.v. 1979
5. Lincoln Continental r.v. 1995

Nejhlučnější výfuk
1. Pustějovský Mach 1
2. Martin Vavro 492
3. Pavel Roubíček GT350

KATEGORIE II.

TOP „Classic Cars“ do roku 1945
1. BMW 315 r.v. 1934

TOP „US Cars“ do roku 1945
1. Pontiac Sport coupe r.v. 1931
2. Buick Super 8 r.v. 1940

TOP „Moto“ do roku 1945
1. Ariel 350 OHV r.v. 1932
2. ČZ 175 Standart r.v. 1938

TOP „Military“
1. BMW R75 r.v. 1942
2. Jeep CJ5 r.v. 1958

TOP „Classic Cars“ po roce 1945
1. Tatra 603-1 r.v. 1961
2. Citroen DS r.v. 1973
3. OSI 20MTS r.v. 1968

TOP „US Cars“ po roce 1945
1. Imperial r.v. 1957
2. Chevrolet Corvette Cabrio r.v. 1968
3. Buick Special r.v. 1952

TOP „Moto“ po roce 1945
1. Jawa 250 r.v. 1962
2. Velorex 250 Oskar r.v. 1956
3. Jawa 250 Perak r.v 1951

TOP „Sports Car“
1. Oldsmobile 442 r.v. 1968
2. Chevrolet Chevelle r.v. 1967
3. Chevrolet Corvette r.v. 2007

TOP „Mustang“
1. Ford Mustang Shelby GT 350 r.v 1965
2. Ford Mustang GT500 r.v. 1968
3. Ford Mustang Fastback r.v. 1967

KATEGORIE III.

Soutěž elegance
NEHODNOCENO

Cena Petra Rychlého
1. Dominik Ryska

TOP „Cena diváků“
1. č.64 Roman Michliček Ford Mustang GT350
2. č.54 Josef Zeman Ford Mustang Conventible 2014
3. č.4 Rudolf Cieslar Ford Mustang GT 350 Shelby

Best of Best „Cars“
1. Desoto Fire Sweep r.v. 1959

Best of Best „Moto“
1. Jawa 350 + Side r.v. 1969

Časová osa programu

Pátek 17.06.2016

12:00 – 17:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
15:00 – 20:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
17:00 – 17:15
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ PÁTEČNÍHO ODPOLEDNE
17:15 – 18:30
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – průběžně dle časových možností
18:30 – 19:45
HUDEBNÍ SKUPINA „VICKY PARKER BAND“
19:45 – 20:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
20:30 – 21:45
HUDEBNÍ SKUPINA „THE CELL“
21:45 – 22:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
22:30
UKONČENÍ PÁTEČNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

16:00 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Sobota 18.06.2016

8:30 – 17:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
9:00 – 10:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:00 – 10:30
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SOBOTNÍHO DNE
10:30 – 18:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – průběžně dle časových možností
10:30 – 11:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:30 – 13:00
PŘEDSTAVENÍ VOZIDEL
13:00 – 14:00
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ – I. ČÁST
14:00 – 14:45
MĚŘENÍ HLUČNOSTI VÝFUKŮ
14:45 – 15:45
HUDEBNÍ SKUPINA „THE PARTY“ MUSIC – I. ČÁST
15:30 – 16:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE I.
16:00 – 16:45
AUKCE
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE II.
17:00 – 17:30
BARMANSKÁ SHOW
17:30 – 18:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE III.
VYLOSOVÁNÍ HLAS. LÍST. SOUTĚŽE DIVÁKŮ
18:00 – 19:00
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ – II. ČÁST
19:00 – 19:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
19:30 – 20:00
TOMBOLA
20:30 – 22:00
HUDEBNÍ SKUPINA „ TĚŽKEJ POKONDR“
22:00 – 23:30
HUDEBNÍ SKUPINA „THE PARTY“ MUSIC – II. ČÁST
23:30 – 01:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
01:00
UKONČENÍ SOBOTNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 17:00
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU PO OKOLÍ, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Neděle 19.06.2016 ve stylu Country

09:30 – 10:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:30 – 10:45
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ NEDĚLNÍHO DNE ve stylu Country
10:45 – 16:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – průběžně dle časových možností
10.45 – 11:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:00 – 12:00
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ – I. ČÁST
12:00 – 12:30
BYSTŘICKÉ DRAČICE – mažoretky
12:30 – 13:00
KOVÁNÍ KONĚ – PŘEDSTAVENÍ KOVÁŘSKÉHO ŘEMESLA
13:00 – 14:00
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ – II. ČÁST
14:00 – 14:45
RAJTOVÁNÍ KOŇÁKŮ NA ELEKTICKÉM BÝKOVI
14:45 – 15:45
HUDEBNÍ SKUPINA „THE PÁRTY“ MUSIC – I. ČÁST
15:45 – 16:45
UMĚLECKÉ VYSTOUPENÍ S BIČEM A LASEM
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ COUTRY KOSTÝM A VÍTĚZE DIVÁKŮ V RAJTOVÁNÍ NA ELEKTICKÉM BÝKOVI
17:00 – 17:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
17:30
UKONČENÍ NEDĚLNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 16:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 16:30
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU PO OKOLÍ, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 16:30
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA
10:30 – 16:30
PŘEDSTAVENÍ UMĚLECKÉHO KOVÁŘSTVÍ A KOVÁNÍ KONĚ
10:00 – 17:00
PŘEDSTAVENÍ MÍSTNÍCH LIDOVÝCH ŘEMESEL A PRODUKTŮ
10:00 – 17:00
PRO ÚČASTNÍKY, KTEŘÍ PŘIJEDOU NA KONI, OBČERSTVENÍ A VSTUP ZDARMA - ÚVAZIŠTĚ PRO KONĚ VČETNĚ VODY ZAJIŠTĚNO!!!

Celým programem Vás provázel Ivo Kunetek a v průběhu sobotního dne Ivo Kunetek a Petr Rychlý, český herec, dabér a moderátor.

Fotogalerie

Vaše jméno

příjmení

email

telefon

Váš dotaz

Kolik je šest mínus jedna?

Napište nám
© 2016 - 2018 www.gt40-srazmustangu.cz
created by