Časová osa programu

Pátek 15.06.2018

12:00 – 17:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
15:00 – 20:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
17:00 – 17:15
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ PÁTEČNÍHO ODPOLEDNE
17:15 – 18:45
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
18:45 – 20:00
HUDEBNÍ SKUPINA „QUATRO BUGGY“
20:00 – 20:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
20:30 – 21:45
HUDEBNÍ SKUPINA „WITCH HAMMER“
21:45 – 22:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
22:30
UKONČENÍ PÁTEČNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

16:00 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
16:00 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Sobota 16.06.2018

8:30 – 17:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
10:00 – 10:30
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SOBOTNÍHO DNE
10:30 – 18:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
11:00 – 12:00
HUDEBNÍ SKUPINA „THE PARTY BAND“ - I. ČÁST
12:00 – 13:00
PŘEDSTAVENÍ VOZIDEL
13:00 – 13:15
REPRODUKOVANÁ HUDBA
13:15 – 14:15
MĚŘENÍ HLUČNOSTI VÝFUKŮ
14:15 – 15:15
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ - I. ČÁST
15:15 – 18:00
PRŮBĚŽNÉ HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ KYTARISTY „DŽETRA“ - HLAVNÍ STAN
15:15 – 15:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
15:30 – 16:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE I.
16:00 – 16:45
AUKCE
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE II.
17:00 – 17:30
BARMANSKÁ SHOW
17:30 – 18:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE III.
VYLOSOVÁNÍ HLASOVACÍCH LÍSTKŮ DIVÁCKÉ SOUTĚŽE
18:00 – 19:00
HUDEBNÍ SKUPINA „THE PARTY BAND“ - II. ČÁST
19:00 – 19:15
REPRODUKOVANÁ HUDBA
19:15 – 19:45
TOMBOLA - HLAVNÍ CENA SKÚTR
19:45 – 21:00
HUDEBNÍ SKUPINA „DOGA“
21:15 – 22:30
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOGER“ - II. ČÁST
22:45 - 00:00
HUDEBNÍ SKUPINA „ALKEHOL“
00:00 – 01:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
01:30
UKONČENÍ SOBOTNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 17:00
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Neděle 17.06.2018 ve stylu Country

09:30 – 10:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:30 – 10:45
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ NEDĚLNÍHO DNE
10:45 – 16:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
10:45 – 11:00
HASIČSKÝ ÚTOK – MLADÍ MILIKOVŠTÍ HASIČI
11:00 – 11:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:30 – 12:30
HUDEBNÍ SKUPINA „MICHAL TUČNÝ REVIVAL“ – I. ČÁST
12:30 – 12:50
TANEČNÍ SKUPINA „ELÁN“ - COUNTRY TANCE
12:50 – 13:40
KOVÁNÍ KONĚ, PŘEDSTAVENÍ KOVÁŘSKÉHO ŘEMESLA
13:40 – 14:00
AGILITY, DOGDANCING, NOSEWORK
14:00 – 15:00
RAJTOVÁNÍ KOŇÁKŮ NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
15:00 – 15:40
UMĚLECKÉ VYSTOUPENÍ „WESTERN CLUB BLACK & BROWN“
15:40 – 16:45
HUDEBNÍ SKUPINA „MICHAL TUČNÝ REVIVAL“ – II. ČÁST
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ COUTRY KOSTÝM A VÍTĚZE DIVÁKŮ V RAJTOVÁNÍ NA ELEKTICKÉM BÝKOVI
17:00 – 17:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
17:30
UKONČENÍ NEDĚLNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 16:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 16:30
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 16:30
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA
10:30 – 16:30
PŘEDSTAVENÍ UMĚL. KOVÁŘSTVÍ A KOVÁNÍ KONĚ
PŘEDSTAVENÍ LIDOVÉHO ŘEZBÁŘSTVÍ
10:00 – 17:00
PŘEDSTAVENÍ MÍSTNÍCH LIDOVÝCH ŘEMESEL & PRODUKTŮ
10:00 – 17:00
PRO ÚČASTNÍKY, KTEŘÍ PŘIJEDOU NA KONI, OBČERSTVENÍ A VSTUP ZDARMA - ÚVAZIŠTĚ PRO KONĚ VČETNĚ VODY ZAJIŠTĚNO!

CELÝM PROGRAMEM VÁS BUDOU PROVÁZET IVO KUNETEK A V PRŮBĚHU SOBOTNÍHO DNE IVO KUNETEK A PETR RYCHLÝ, ČESKÝ HEREC, DABÉR A MODERÁTOR.

Fotogalerie

Vaše jméno

příjmení

email

telefon

Váš dotaz

Kolik je šest mínus jedna?

Napište nám
© 2016 - 2018 www.gt40-srazmustangu.cz
created by